Kuni 26. märtsi (k.a) südaööni saab esitada töid 18. aprillil Tallinnas toimuvale "Osta noort kunsti" oksjonile.

Ootame oksjonile oma töid esitama kuni 40-aastaseid kunstnikke. Iga kunstnik saab oksjonile esitada kuni 3 teost. Kõigist esitatud töödest valitakse enampakkumisele välja ligikaudu 50 tööd.

Korraldajad eeldavad töödelt head kunstilist taset, korralikku vormistamist, isikupärast käekirja või huvitavat ideed ning oksjoni tehnilistest nõuetest kinnipidamist. Tööde tehnikale ja meediumile piiranguid ei ole, küll aga ei võeta näitusepinna võimalusi arvestades vastu töid, mille pikima külje mõõt ületab 2,2 meetrit ning lühema külje mõõt 1,5 meetrit. Täpsemateks juhisteks palume tutvuda oksjoni tingimustega.

Kui soovid oksjonitele tööde esitamist puudutavaid teateid ja meeldetuletust, siis liitu meililistiga.

Lisainfo: oksjon@ostanoortkunsti.ee, 56 625729

Teoste esitamine 2023 kevadoksjonile

NB! Töid saab esitada 26. märtsini 2023 ning tööde esitamine toimub alloleva elektroonilise registreerimissüsteemi kaudu. Konkursi otsusest teavitatakse kunstnikke e-posti teel. Kunstnik peab olema valmis väljavalitud teose oksjoni korraldajatele üle andma hiljemalt 07.04.2023 (teavitame kunstnikke täpsemate juhistega peale komisjoni valikut).

Enne tööde esitamist tutvu oksjoni reeglitega.

NB! Komisjon teeb otsuse kunstniku poolt esitatud foto(de) ja info põhjal ning teose valimisel oksjonile kasutab oksjoni korraldaja kunstniku poolt esitatud infot (sh kunstniku kommentaari) oksjoni kataloogi koostamisel.

Kui sul endal on olemas kataloogikõlbulik foto teosest (repro), siis sisesta see parimas olemasolevas kvaliteedis jpg formaadis. Sobiva repro lühima külje pikkus peaks olema vähemalt 1000 piksilit. Kui sellist reprot pole, siis pildistatakse teos üles oksjoni korraldaja poolt. Pea silmas, et hea foto teosest annab komisjonile parema ülevaate tööst.

Tärniga (*) tähistatud väljade täitmine on kohustuslik.

NB! Registreerumine on õnnestunud, kui saad selle kohta oma e-postile kinnituskirja (kiri võib sattuda ka rämpsposti). Kui sa kinnituskirja ei ole saanud, siis proovi uuesti, äkki lahkusid lehelt liiga vara peale vormi teelesaatmist ja süsteem ei jõudnud seda salvestada.

NB! Registreerimisvorm sulgub 26. märtsil kell 23.59, aga ära jäta tööde esitamist viimasele hetkele, süsteem võib siis olla ülekoormatud!

Kunstniku info

*
*
*
500 tähte 500-st tähest järel.

Teos 1

*
*
*
*
*
*
*
500 tähte 500-st tähest järel.

Teos 2

500 tähte 500-st tähest järel.

Teos 3

500 tähte 500-st tähest järel.

Kontaktisik

*
*
*

Registreerumisega kinnitab kunstnik, et ta on nõus oksjonil osalemise tingimustega.

*
Leave empty